İmajbet Belge İstiyor mu

Yabancı sitelerin ya da Türkiye’de kurulmuş, Türk yasalarına göre denetlenen yerli sitelerin üyeler ile olan ilişkilerine, üye hesapları ile olan ilişkilerine baktığınızda, belge talepleri şeklinde bir anlayışın geçerli olduğunu göreceksiniz. İmajbet belge istiyor mu? İmajbet sitesi de bu kapsamda hareket etmektedir. Elbette belirli şartlar oluştuğu takdirde ya da belirli kural ihlalleri gündeme geldiği takdirde, bu yönde bir uygulama devreye alınacaktır.

İmajbet Neden Belge İstiyor?

Belge talepleri konusunda, imajbet sitesinin uygulamalarına baktığınız takdirde, standart prosedürlerin uygulandığını ve bu prosedürlerin genel kullanım koşulları içerisinde belirtildiğini göreceksiniz. Genel anlamda imajbet neden belge istiyor? Sorusunun karşılığı bu bölümde bulunmaktadır. 18 yaşında olduğunu ya da üzerinde olduğunu ispatlamak zorundadır. Bir tane hesap açtığınız ortaya çıkarılacaktır. Kendi finansal seçeneklerini kullandığınız görülecektir. Gerçek bir şahıs tarafından, sadece bir tane hesap ile hizmet alındığı anlaşılacaktır. Kural ihlalinin yapılmadığı görülecektir. Güvenli işlem anlayışının ön plana çıkarıldığı tespit edilecektir. Sizin adınıza bir başka şahsın hesabınızdan para çekmesine engel olunacaktır.

İmajbet Belgeleri Nasıl İstiyor?

Karar verilmesi ve gerekçelerin oluşması durumunda, belge talebinde de belirli bir prosedür bulunmaktadır. İmajbet belgeleri nasıl istiyor? Belge talepleri konusunda elektronik posta hizmetleri, mail adresleri devrede bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri kullanıcılara elektronik posta göndermekte, belge talep etmekte, neden belge talep ettiğini gerekçeli bir şekilde açıklamakta ve talep ettiği belge cinslerini bildirmektedir.

İmajbet Belge Talepleri Nasıl Karşılanıyor?

İmajbet belge istiyor mu? Elbette yukarıda belirtilen prosedürlerin dahilinde, bu sitenin sizlerden belge talep etme hakkı bulunmakta. Peki bu yönde bir bildirim alındığında, imajbet belge talepleri nasıl karşılanıyor? Dijital ortamda mail adresi aracılığı yani elektronik posta aracılığı ile belge talebi karşılanacaktır. Sizden istenen belgeleri temin edeceksiniz. Belgeleri okunaklı bir şekilde fotoğraf formatına dönüştüreceksiniz. Fotoğraf programları, photoshop programları ile hiçbir şekilde oynama yapmayacaksınız.

Net bir şekilde belgeyi elektronik posta ile sitenin müşteri hizmetlerine göndereceksiniz. Gönderdiğiniz ileti içerisinde belge bulunacaktır. Kullanıcı adı bulunacaktır. Müşteri hizmetleri belgeleri alacak, inceleyecek, orijinal olduğunu, doğru olduğunu görecek, sistem içerisinde açılmış klasörlere koyacak, şifreleme programlarını kullanacak, güvenlik tedbirlerini alacak, üçüncü şahıslar ile sizler tarafından gönderilen belgeleri hiçbir şekilde paylaşıma açmayacaktır.