İmajbet881 Giriş – imajbet881.com Yeni Giriş Adresi

İmajbet881 Giriş – imajbet881.com Yeni Giriş Adresi

İmajbet sistematik olarak erişim engeline takıldığından dolayı yine sistematik olarak giriş adreslerini değiştirmektedir. İmajbet881 engellendikten sonra muhtemelen yeni giriş adresi imajbet 882 olarak güncellenecektir. Bu şekilde yani ardışık bir biçimde adres değişimleri meydana gelmektedir. Erişim engellerinin sebebi ise bilgi ve teknoloji kurumudur. Güncel giriş adresi ise imajbet881.com olarak verilmektedir.

İmajbet Yatırım Bonusları

İmajbet Yatırım Bonusları, Bir Çok Üyenin yanı sıra ayrıca yeni gelen müşterilerimize de verilmektedir. Özellikle yeni gelen müşterilerimiz sistemlerimizden ekstra bonus kazanmaktadırlar. Mart ayına özel olarak hoşgeldin bonusları düzenlenmiş olup, yatırım türünüze bağlı olarak %50’ye kadar domuz kazanabilmektesiniz. Havale QR kod papara gibi işlemler sırasında farklı oranlar uygulanmaktadır. Sitemizin seçtiği ödeme yöntemi ile işlem yapmak istediğinizde ise ekstra %5 bonus kazanmaktasınız. Örnek olarak 100 liralık yatırımınıza havale yöntemi ile yaptığınız işlem İçin toplamda 62 liralık bonus verilmektedir. Yeni üye olduğu iseniz de daha fazla bonus alabilmeniz ilk sefer için mümkündür. Daha ayrıntılı ve güncel bilgiler için Twitter adreslerimizi takip ediniz.

İmajbet Bonus Nasıl Kullanılır

İmajbet Bonus nasıl kullanılır kılavuzımıza hoşgeldiniz. Bu kılavuzda hesabınıza tanımlanan bonusları nasıl kullanabileceğinizi ve nasıl aktif hale getirebileceğinizi anlatacağız. İlk olarak bakiye yüklediğiniz hesabınıza giriş yapıp, yatırım yönteminize bağlı olan bonusu almak için müşteri destek hattına bağlanmanız gerekmektedir. Bağlandıktan sonra, müşteri destek hattımız istediğiniz maç ya da karşılaşma ya da Casimo oyunu için kullanmak istediğiniz bonuslarınızı aktif hale getirecektir. Dilerseniz bu bonusları farklı yatırım türlerine çevirip kullanabilir dilerseniz de tek bir oyun türünde Hepsini harcayabilirsiniz. Bu sayede bir çok kullanım tadı ortaya çıkmaktadır. Bonuslar üzerine bir çok kullanıcımız kendi tarzlarını forumlarımız da paylaşmaktadır. Bu paylaşımları takip ederek meblağınıza göre yapacağınız yatırım türüne daha fazla bonus alabilmeniz mümkün olabilmektedir. Fakat bazı yatırım yöntemleri ekstra bonus getirmemektedir. Birden fazla alabileceğiniz bonus çeşitlerinin bulunmasının yanı sıra, mart ayına özel yeni üyelere hoşgeldin bonusları dağıtılmaktadır.

Etiket: İmajbet 881, İmajbet881, İmajbet881.com